MENU

Co umíme

Zajistíme pořádání firemních akcí, školení, večírků i rodinných oslav a na přání zákazníka vytvoříme individuální nabídku. Díky členitosti prostoru je možné zajistit nerušené prostředí v uzavřených částech restaurace, pro které jsme schopni připravit i speciální jídelní a slavnostní tabule.

V naší restauraci je samozřejmostí využití volného připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Restaurace je plně klimatizována, v letních měsících je k dispozici příjemné posezení na terase.


Rauty pro sportovní eventy

V rámci Greensgate resortu pořádáme pravidelné rauty na různé tipy sportovních akcí. Rádi se přizpůsobíme přáním každého promotéra a připravíme menu na přání nebo doporučíme na základě našich zkušeností podle charakteru akce či roční doby.

A u nás eventy nejsou jen o jídle - dokážeme program vaší akce obohatit o DJ, vysekávání z ledu nebo degustaci libovolného sortimentu.


Coffee breaky na školení a konference

Pořádáte v našem školícím centru nějakou akci? Nebo se teprve rozhlížíte po tom správném místě? Kromě moderních prostor pro vás rádi zajistíme kompletní coffee break ve slané či sladké podobě, plnohodnotné obědy i večeře s výběrem hned z několika možností a všechno další občerstvení podle vašich přání.

Nebo byste chtěli raději školení zakončit grilováním? Burgery jsou u nás jako doma.


Firemní akce

Pro váš firemní večírek na míru nabízíme celou naši restauraci navíc se mnohým dalším, co v ní obvykle nenajdete.

Doplnit zábavu můžete chladným carvingem, zábavným fotokoutkem, ledovou show nebo diskotékou třeba podle vaší nálady. Pro celou akci vždy zajišťujeme kompletní občerstvení podle domluveného harmonogramu. Díky bohatým zkušenostem se výzev nebojíme


Svatby

Hledáte ideální místo pro svůj den? Přijeďte se podívat do krásných prostor Greensgate Golf & Leisure resortu, kde vás okouzlí prostory restaurace s výhledem do přírody a na golfové hřiště. Buďte ujištěni, že po celou dobu se o vás postará náš profesionální personál.

  • pronájem restaurace a terasy pro svatební hostinu
  • catering pro svatební hostinu
  • venkovní svatební obřad (matrika Chrást u Plzně)
  • květinový servis a dekorační výzdoba
  • luxusní apartmán v historické sýpce pro novomanžele
  • využití hotelu pro ubytování svatebčanů (22 pokojů s 60 lůžky)
  • doplňkové služby na přání - svatební koordinátorka, hudební doprovod pro obřad i svatební hostinu, stylistka a kadeřnice, kameraman a fotograf, ohňostroj, zábavný program a mnohem více

Zjistěte více o dostupných datech u manažera restaurace.


Rodinné oslavy

Plánujete oslavu významného výročí? Nebo jen rodinné setkání po letech? Rádi pro vás pro tuto jedinečnou příležitost připravíme speciální menu. Poradíme si s každým požadavkem včetně vysokých očekávání na neobvyklé suroviny nebo naopak důraz na známou regionální kuchyni.

Opusťte hranice stálého menu a objevte nové chutě.


Napište nám

Greensgate

© Greensgate 2023,
Design by Beneš & Michl