MENU

O nás

GREENSGATE RESTAURANT nabízí opravdovou klubovou a rodinnou atmosféru, a to doslova. Svým hostům je k dispozici profesionální personál, který pro ně každý den vytváří příjemnou a zážitkovou gastronomii, ať už v restauraci nebo přímo na greenech.

Restaurace se nachází v komplexu zdejšího golfového hřiště Greensgate. Interiér je zařízen ve venkovském stylu, který doplňuje nabídka jídel moderní české a mezinárodní kuchyně. Hosté zajisté ocení nejen výbornou kuchyni, ale rovněž příjemné posezení na terase s výhledem na golfové hřiště.

Na své si přijdou milovníci doutníků a kvalitních koňaků, stejně tak kvalitní sortiment vín z Česka, oblastí Francie, Itálie, Německa a Nového světa uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Naše restaurace byla zařazena do XIX. ročníku celostátního průvodce a uživatelské ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT, který má za cíl rozšiřovat povědomí veřejnosti o gastronomickém dění v České republice a zapojit návštěvníky restaurací do aktivní účasti na ovlivňování kvality gastronomie.

Věříme, že po návštěvě našeho podniku ve vás zůstanou příjemné vzpomínky a budete se k nám vždy rádi vracet pro nové gastronimické zážitky.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tomáš Stupka, manažer restaurace

Tým Greensgate Restaurant 2019


O restauraci

Gastronomické srdce Greensgate Golf & Leisure Resortu.

Terasa s výhledem na golfové hřiště, místo pro vaši oslavu nebo catering k turnaji. Ale za všech okolností skvělé jídlo, kvalitní pití a profesionální servis.


Více informací 

Bistro

Příjemné posezení s občerstvením mezi jamkami 9 a 10, kousek od cyklostezky č. 3 u řeky Klabavy.

Otevřeno denně. Stavíte se na jedno?


VÍCE INFORMACÍ 

Greensgate

© Greensgate 2022,
Design by Beneš & Michl