MENU
O nás O restauraci

O restauraci

Greensgate RESTAURANT je vyhledávaným cílem návštěvníků hlavně díky vyhlášené mezinárodní kuchyni. Vždy vstřícný personál dokáže navodit příjemnou atmosféru.

Každé z našich jídel, přestože je nositelem tradice, podáváme v moderním pojetí. Jistě vás pokaždé překvapí skvělou chutí a svěží prezentací na talíři.


Nemáme rozsáhlé menu, ale o to více péče a kvalitních surovin věnujeme každému jídlu. Sledujeme moderní trendy a nabídku vždy upravujeme, aby naši hosté mohli ochutnat něco nového. Polední menu


V letních měsících je pro Vás připraveno posezení na terase s obsluhou přímo na malebném nádvoří našeho resortu s výhledem na okolní lesy, které doplňuje zeleň golfového hřiště. 

Naše restaurace je skvělým místem pro slavnostní chvíle, svatební hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce. Neveříte?

Jsme flexibilní a nemáme problém se přizůsobit i opravdu náročným požadavkům. A nabídkou restaurace to zdaleka nekončí...


V naší nabídce najdete i sezónní nápoje. Přes léto vás osvěží domácí limonády různých chutí nebo rozveselí některý míchaný nápoj. Ale ani v zimě, kdy je hřiště zasypané sněhem a hráči pilně cvičí na trenažerech, nepřijdete u nás zkrátka - voňavý svařák, silný grog nebo kvalitní čaje vás jistě nezklamou.

To vše a mnohem více najdete v našem rozsáhlém nápojovém lístku. 

Každé z našich jídel, přestože je nositelem tradice, podáváme v moderním pojetí. Jistě vás pokaždé překvapí skvělou chutí a svěží prezentací na talíři.

Kromě stáleho menu najdte v naší nabídce pestré polední a sezónní menu. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Pohodlí hořícího krbu, značkový rum v jedné ruce a kubánský doutník v té druhé. Náš VIP salónek vás odnese daleko od všedních starostí a do mysli vnese nové nadšení pro další dny. 

Salónek se nachází na druhém konci restaurace v přízemní části historické sýpky, z niž jasně poznáte původní zdivo a klenutý strop. Tou jedinečnou atmosférou, kterou v těchto prostorách najdete, skvěle doplníte jakoukoli rodinnou oslavu, svatbu nebo firemí setkání.

Máte rádi kvalitní vína? U nás si přijdete na své v naší rozsáhlé vinotéce, kde najdete kvalitní ročníky nejen z Moravy, ale i Francie, Itálie nebo Španělska.

Chcete okusit pravou vůni Kuby? Kvalitní rum uleželý po několik dekád v dřevěných sudech nebo doutník pro opravdové gentlemany?

Pak nahlédněte do našeho humidoru vedle hlavního baru, kde vás okouzlí bohatá nabídka rumů prémiových značek. A hned vedle nich jedinečné doutníky ručně motané na stehnech kubánských žen :-)

Projekt GRAND RESTAURANT

Věříme, že po návštěvě našeho podniku ve vás zůstane dobrý pocit z prožitku, který vám náš personál a prostředí restaurace poskytne a budete se k nám vždy rádi vracet. Naše restaurace byla zařazena do XIX. ročníku celostátního průvodce a uživatelské ankety Maurerův výběr GRAND RESTAURANT, který má za cíl rozšiřovat povědomí veřejnosti o gastronomickém dění v České republice a zapojit návštěvníky restaurací do aktivní účasti na ovlivňování kvality gastronomie.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým restaurace GREENSGATE RESTAURANT

Greensgate

© Greensgate 2023,
Design by Beneš & Michl